MENU

O ComSource

Pomáháme zákazníkům se síťovou bezpečností, ICT zabezpečením a infrastrukturou.

Našim klientům dodáváme vždy kompletní řešení na míru, které je ucelené, funkční a odpovídá aktuálním kritériím síťové bezpečnosti. Náš tým se skládá ze zkušených specialistů na síťovou bezpečnost a infrastrukturu.

Zpočátku jsme využívali především profesionální produkty firmy Juniper Networks. Později jsme naše portfolio rozšířili o technologie společností Radware, Citrix a Flowmon Networks a další. Díky dlouhodobým zkušenostem našich zaměstnanců s rozmanitým spektrem spolehlivých produktů a služeb od více dodavatelů tak dokážeme našim zákazníkům nabídnout tu nejlepší možnou kombinaci síťových prvků.

společnost

Naše vize

Děláme vše proto, abychom byli stále vedoucí společností v oboru. V oblasti komunikačních a bezpečnostních řešení chceme sdílet se svými klienty naše know-how a poskytnout jim profesionální služby s přidanou hodnotou. Tu především vidíme v novém pohledu na bezpečnostní infrastrukturu, kterou chápeme jako ucelený funkční systém namísto souhrnu jednotlivých prvků. Podpora inovativního myšlení v IT oblasti je podle nás klíčem k úspěchu a velkým konkurenčním výhodám. Stavíme na dlouholetých zkušenostech našeho týmu, ale zároveň si uvědomujeme důležitost jejich neustálého rozvíjení. Jen tak můžeme být našim klientům důvěryhodným partnerem v dlouhodobém horizontu.

Náš tým

Tým ComSource tvoří profesionálové v oblasti návrhu, implementace a zabezpečení počítačových sítí. Naši pracovníci získali praxi v předních českých IT a telekomunikačních firem, kterou dále rozvíjeli během implementací síťových řešení u významných zákazníků. Jádro týmu tvoří L1 a L2 technici, podřízeni project managerovi a koordinováni přes dispečink. O obchodní stránku naší činnosti se pak stará samostatné obchodní a marketingové oddělení.

Juniper Elite partner

Své partnery a dodavatele si dlouho a důkladně vybíráme. Máme vysoké nároky na kvalitu nabízených technologií, abychom svým zákazníkům dokázali vždy dodat to nejlepší na trhu. Jsme jediný Elite Partner společnosti Juniper Networks v ČR a na Slovensku. Jsme oprávněni připravovat klienty na celosvětově uznávané certifikace Juniper (JNCIx). Produkty předního výrobce síťových prvků do vaší sítě nainstalujeme, vyladíme je a naučíme vás s nimi pracovat.

Certifikace a prověrky

Technické certifikace (Juniper, Flowmon, Forcepoint, Citrix, Radware, Ruckus, ...).

ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000, ISO 27001

Prověrka NBÚ na Důvěrné, připravujeme se na stupeň utajení Tajné.

Akreditovaný tým CSIRT (Computer Security Incident Response Team). Člen prestižního projektu FENIX.

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Naše společné životní prostředí nám není lhostejné a chceme přispět k jeho zlepšení. Připojili jsme se do systému zpětného odběru a využití obalových odpadů společnosti EKO-KOM.  Tato nezisková akciová společnost vytvořila a efektivně provozuje celorepublikový systém, který zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu na kvalitní evropské úrovni.

Osvědčení EKO-KOM

Zapojení do projektů spolufinancované evropskou unií

Účastníme se projektů, jejichž cílem je zvýšení úrovně ICT bezpečnosti a odolnosti vůči kyberútokům.

EU OPP

Projekt:
Vývoj konečného řešení aplikace Cloud Security

Reg. číslo projektu:
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002844

Cíl projektu:
Cílem projektu je vyvinout řešení aplikace Cloud Security v prostředí České republiky. Aplikace představuje komplexní systém dílčích bezpečnostních aplikací na úrovni internetu a je určena pro datová centra, poskytovatele internetového připojení apod.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky společnosti ComSource s.r.o. jsou k dispozici zde.