Aktuálně hledáme

CZ - Presales Consultant

Co budete dělat:

  • navrhovat a zpracovávat technické nabídky pro zákazníka,
  • tvořit technická řešení s produkty ComSource, dokumentaci k RFP, RFI,
  • prezentovat řešení a služby u partnerů a zákazníků,
  • aktivně podporovat obchodníka při jednáních s partnery a zákazníky,
  • podílet se na prodejní a produktové strategii,
  • školit partnery a zákazníky,
  • spolupracovat s dalšími odděleními (Delivery, Sales).

Jaké znalosti a dovednosti využijete:

  • technické znalosti na úrovni certifikace Professional - Cisco nebo Juniper - routing / switching / security pro oblast enterprise and providers,
  • certifikace výhodou (Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet),
  • znalosti ISO/OSI a protokolů,
  • HANDS ON zkušenosti,
  • znalost virtualizace a její využití v cloudovém prostředí,
  • radost z komunikace se zákazníky,
  • vstřícnost, samostatnost, spolehlivost,
  • obchodní cit.

Koho hledáme:

Velmi důležitý je pro nás způsob uvažování a osobní přístup. Hledáme lidi, kteří jsou poctiví ve své práci, nezaleknou se problémů a ví, že nejdůležitější komponentou je zákazník.

Naše nabídka:

  • zasloužené finanční ohodnocení,
  • školení a jazykové vzdělávání,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • neformální atmosféra malé společnosti,
  • flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice,
  • relaxační a sportovní prostory v kanceláři.

Klíčová slova:

Juniper, Cisco, routing, switching, security, Juniper, CCNP, JNCIP, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet, ISO/OSI, virtualizace, RFP, RFI.

CZ - Hadoop Operations

Alias SYSTÉMÁK, co zná HADOOP a umí jej udržet v chodu, monitorovat ... a když budeš umět i programovat – bereme Tě!

Tvá role a na čem budeš pracovat:

  • Budeš součástí týmu, který zajišťuje chod firemní infrastruktury a provozu výpočetních serverů pro data science, které mají téměř 2 TB operační paměti.
  • Budeš se podílet na správě výpočetního clusteru, služeb pro data science a vývoji nástrojů, které nám pomáhají.
  • Setkáš se s následujícími technologiemi: Docker, KVM, BTRFS, LUKS, SaltStack, Ubuntu server, CI / CD, Apache Spark, Apache ZooKeeper, Apache Kafka.
  • Často budeš řešit zajímavé úlohy a snažit se přijít věcem na kloub.
  • Ostatní kolegové ocení tvou pomoc, názor z tvého pohledu a rady, jak jejich kroky automatizovat.
  • Samozřejmostí je pomoc s běžnými úkoly i konzistentní dokumentace.

Co Ti nabízíme na oplátku:

  • Malý a agilní tým plný nadšenců do data science, big data processingu a technologií obecně.
  • Příležitost učit se novým věcem a zdokonalovat se v profesním životě.
  • Spoustu výzev a také cenných znalostí a zkušeností z inovativních projektů v Big Data, síťové a webové bezpečnosti.

Váš ideální profil:

  • Linuxový nadšenec se zkušenostmi s Ubuntu server nebo CentOS,
  • znalost pokročilé správy Cloudera Hadoop,
  • znalost & správa Apache ZooKeeper a Apache Kafka,
  • Hadoop Performance Monitoring & tuning,
  • Hadoop Resource monitoring & tuning,
  • znalost skriptování (Bash / Python),
  • znalost internetových protokolů, zejména TCP/IP,
  • zkušenost s Docker, kontejnerizací a KVM,
  • dobré analytické a komunikační schopnosti, proaktivní, zodpovědný a kreativní přístup.

Další nabídka:

  • Zasloužené finanční ohodnocení,

  • Hadoop, Hadoop Operations, Apache ZooKeeper, Apache Kafka, Ubuntu, skriptování, Bash, Python, Docker, KVM, Docker, KVM, BTRFS, LUKS, SaltStack, Ubuntu server, CI / CD, Hadoop Performance Monitoring, Hadoop Resource Monitoring, Apache, TCP/IP, big data, data science.

Co teď?

Pokud jsme Tě zaujali, ozvi se nám.

CZ - Systémák / DevOps

Hledáme  Systémáky / DevOps-áky,

kteří mají chuť učit se, prozkoumávat a hledat nové cesty. Takové, které software nejen živí, ale i baví, a zároveň vědí, že nejdůležitější komponentou je zákazník.

Proč k nám?

Jsme FlowGuard (vlastní SW platforma) - a stavíme nově team zajištující kybernetickou ochranu nejvýznamnějších společností českého internetu (e-shopy, banky, poskytovatele internetu, atd.). Denně se potýkáme s odvrácenou stranou internetu a hledáme nové a kreativní způsoby, jak vyzrát na škodlivý provoz. Máme odvážnou vizi a velkou dávkou autonomie. Musíme být vždy o krok napřed!

Pokud Tě baví:

  • automatizace,
  • continuous integration & delivery,
  • sítě,
  • DevOps,
  • je pro Tebe výzva analyzovat desítky, až stovky gigabitů provozu v téměř reálném čase,

                                                                            - máme tu pro Tebe místo!

Co na Tebe čeká (a zatím si můžeš vybrat):

  • správa systémů,
  • návrh infrastruktury,
  • automatizace deploymentu,
  • kontejnery,
  • síťařina,
  • grilovačky na terase,
  • kolegové – špičky v oboru (s mnohaletými zkušenostmi).

Používáme:

  • Jenkins, SonarQube, SaltStack, GitLab, Nebula, Grafana, InfluxDB, Docker a další ...

Důležitější, než znalosti, je pro nás způsob uvažování a osobní přístup. Hledáme lidi, kterým nevadí vyhrnout si rukávy a umazat si ruce od kódu, nebo po kolena zapadnout do konfiguráku.

Je nám jedno, s jakými jazyky ses do teď potkal. Věříme, že i když Scalu, Python nebo Luu neznáš, za chvíli se do toho dostaneš. Jsme tým od toho, abychom se vzájemně podpořili.

K dispozici máme špičkový hardware a síťové vybavení od společnosti Juniper a za zády ComSource - čistě českou společnost a jednoho z nejvýznamnějších českých partnerů Juniperu. Díky ní máme k dispozici tým špičkových odborníků na sítě, internet i bezpečnost.

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • přístup k nejmodernějším technologiím v dynamickém prostředí,
  • neformální a přátelská atmosféra,
  • flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice,
  • relaxační a sportovní prostory vedle kanceláře.

Co teď?

Zaslat životopis