Aktuálně hledáme

SK - Sales representative / Obchodník

Základní informace

Miesto práce: Bratislava
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR + bonusy podľa predajných výsledkov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca s obchodnými partnermi (mail, telefón, osobne).
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, uzatváranie obchodov.
  • Starostlivosť o súčasnú klientelu.
  • Práca s internými systémami ako CRM, reporty.
  • Spolupráca s marketingovými a technickými konzultantmi.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zázemie v stabilnej českej spoločnosti.
  • Flexibilná pracovná doba.
  • Možnosť osobného i profesijného rozvoja.
  • Obchodné školenia.
  • Jazykové vzdelávanie.
  • Produktové školenia (Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco...).
  • Prístup k najmodernejším technológiám v oblasti IT.
  • Neformálny, priateľský a mladý kolektív.
  • 5 dní dovolenky nad zákonný rámec + sick days.
  • Auto aj na súkromné účely.
  • Firemnný iPhone a Macbook/PC.
  • Stravné lístky a ďalšie výhody.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské I. stupňa,
  • vysokoškolské II. stupňa.

Vzdelanie v obore

  • Ekonomické, marketingové, manažérske.

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1).

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti.
  • Prax v IT oblasti.
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni.
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita.
  • Ochota učiť sa nové veci, produkty a riešenia.
  • Znalosť práce s CRM (SalesForce) výhodou

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme špecialisti na zabezpečenie v oblasti informačných a komunikačných technológiá a dodávky sieťovej infraštruktúry. Od našeho založenia v roku 2010 v Českej republike, poskytujeme komplexné služby v oblasti IKT zabezpečenia a sieťových riešení. Momentálne sa rozrastáme aj do Slovenskej republiky. Robíme všetko preto, aby sme boli stále vedúcou spoločnosťou v obore. V oblasti komunikačných a bezpečnostných riešení zdielať so svojími klientmi naše know-how a poskytnuť im profesionálnu službu s pridanou hodnotou. Staviame na dlhodobých skúsenostiach našeho týmu, ale zároveň si uvedomujeme dôležitosť ich neustáleho rozvíjania. Len tak možeme byť dôveryhodným partnerom v dolhodobom horizonte pre našich partnerov.

Adresa spoločnosti

ComSource SK s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Pallósová

SK - Pre-sales Engineer

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR + bonusy podľa individuálnych skúseností a podpory predaja

  • Aktívna podpora obchodníka pri jednaniach s partnermi a zákazníkmi.
  • Tvorba dokumentácie k RFP, RFI a podobným technickým riešenia s produktami ComSource.
  • Spracovanie technickej stránky ponuky pre obchodníka.
  • Prezentácia riešení a služieb u partnerov a zákazníkov.
  • Pozitívny vzťah k technológiám.
  • Komunikácia s klientami, návrh riešení a prípadné školenie klientov/partnerov.
  • Práce s internými systémami (CRM).
  • Spolupráca s ostatnými členmi vo firme, hlavne po technickej stránke.

  • Technické školenia.

  • vysokoškolské II. stupňa,
  • vysokoškolské III. stupňa.

  • Technické.

  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Ochota učiť sa nové veci.
  • Technické znalosti min. na úrovni Cisco CCNA routing / switching / firewalling – networking certifikácie a iné rôzne technické certifikácie výhodou.
  • Výhodou je certifikácia technológií Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet.
  • Praktické skúsenosti a znalosti L2, L3, L4 protokolov LAN aj WAN, vrátane funkcionalít ako NAT, VPN, IPv4, IPv6, DNS, ICMP, Wireshark analýza. Firewall (Juniper, Cisco, Palo Alto, Forcepoint, Fortinet, Sophos).
  • Výhodou sú znalosti cloudových technilógií, WiFi riešení, SDN alebo SD-WAN, DLP, SIEM.
  • Skúsenosti s prácou s CRM (SalesForce) výhodou.

Kontakt

CZ - Sales representative / Obchodník

Proč?

Protože rosteme a potřebujeme nového kolegu, který nám pomůže vyhledávat a zajišťovat nové obchodní příležitosti. Co prodáváme? Naše schopnosti a znalosti v oblasti síťové bezpečnosti. Horké téma? Taky si myslíme.

Koho hledáme?

  • Obchodníka tělem i duší se zkušenostmi a výbornými prezentačními a komunikačními dovednostmi (zkušenosti s prodejem po telefonu vítány),
  • člověka s praxí v IT/ICT oblasti kolegu se znalostí MS Office na uživatelské úrovni,
  • angličtináře (pokročilá znalost),
  • člověka se SŠ/VŠ spolehlivého, samostatného a flexibilního, ochotného učit se novým věcem,
  • znalosti práce s CRM vítány.

Co Tě čeká?

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, uzavírání businessů,
  • komunikace s obchodními partnery (mail, telefon, osobně),
  • práce s interními systémy (CRM),
  • spolupráce s marketingem a technickými konzultanty.

A naše nabídka?

  • Zajímavý plat + finanční bonusy,
  • obchodní školení a jazykové vzdělávání,
  • produktová školení (Juniper, Citrix, Flowmon, Cisco, atd,...),
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • přístup k nejmodernějším technologiím v dynamickém prostředí,
  • neformální a přátelskou atmosféru na pracovišti, práci v mladém kolektivu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • další zaměstnanecké výhody.

Zaslat životopis