Menu Zákaznická sekce

Tiskové zprávy 1 min

ComSource se rozšířil do Brna, chce zde vybudovat technologické centrum


Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, otevřela v únoru novou pobočku v Brně. Postupně zde chce vybudovat své nové technologické centrum a pořádat i školení zákazníků v rámci své ComSource akademie. Kromě pražské centrály má ComSource pobočky ještě v Písku a v Bratislavě.

„Chceme využít potenciálu Brna v oblasti technologického know-how a náš tým tak zde budou tvořit především techničtí odborníci. Samozřejmě nám ale nové kanceláře umožní být i blíže našim zákazníkům z Moravy. Kromě běžných obchodních setkání se zde pro ně chystáme pořádat i školení v rámci naší ComSource akademie,“ říká Jaroslav Cihelka, spolumajitel společnosti ComSource.

„Stávající počet několika brněnských zaměstnanců budeme postupně navyšovat. Vidíme zde díky řadě zajímavých univerzitních studijních programů velký potenciál, ostatně zvažujeme i přímou spolupráci s některou z univerzit a jejími studenty,“ dodává druhý spolumajitel společnosti ComSource Michal Štusák.

Nová pobočka je umístěna na adrese Holandská 878/2, 639 00 Brno.


Načítám...