MENU

Školení

Školení, která mají smysl

Kromě dodávek síťových řešení, produktů a služeb vám nabízíme komplexní školení v oblasti ICT technologií. Zajišťujeme přípravu na certifikáty společnosti Juniper, kurzy síťového zabezpečení i školení na míru vašim potřebám.

Důkladné školení je pevnou součástí všech našich řešení. Nedodáváme totiž jen hotové produkty, chceme vám také skutečně pomoci k úspěchu ve světě síťových technologií. Ať už se zabýváte poskytováním internetových služeb, provozem datových center nebo správou podnikových sítí, naši špičkoví experti jsou vám vždy k dispozici.

školení

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Vlastní školící centrum

Disponujeme vlastním školicím centrem, vybaveným pro potřeby individuální i hromadné výuky. V době konání kurzů vám také nabízíme bezpečný vzdálený přístup ke školicímu centru. Nabízíme vám jednodenní i vícedenní kurzy nebo pravidelnou standardní výuku v rámci semestru.

Připravíme vás na celosvětově uznávané certifikace Juniper, proškolíme vás ohledně jednotlivých technologií. Zajišťujeme také školení přesně na míru vašim potřebám a dodávanému řešení.

Zajistíme vám důkladné školení pro každou dílčí technologii i kompletní řešení, které vám dodáme. Našim cílem je poskytnout vám profesionální servis a vzdělání v oblasti ICT, aby se vaši zaměstnanci mohli věnovat své práci plně, nerušeně a přitom efektivněji. Nechceme být jen dodavateli kvalitního síťového příslušenství a řešení, usilujeme o skutečné dlouhodobé partnerství s našimi klienty. Díky tomu můžeme opravdu dobře rozumět vašim potřebám i rostoucím nárokům a nabídnout vám tak vždy řešení na míru.

Jediný Elite Reseller

Jsme jediným Elite Resellerem společnosti Juniper Networks v České republice a nabízíme vám i přípravu na certifikaci JNCIx, která je uznávána po celém světě. Tyto certifikáty jsou určeny expertům na komplexní síťové zabezpečení, založené na systému Junos. Kromě přípravy na certifikaci zajišťujeme také standardní kurzy a školení pro jednotlivce i skupiny.

V našem školicím centru vám nabízíme kompletní ICT vzdělání, odvíjející se od vstupních znalostí vašich zaměstnanců a vašich potřeb. Kromě specializovaných školení pro jednotlivé technologie (například routing, switching, síťová bezpečnost atd.) vám v případě zájmu sestavíme kurzy na míru. Jsme schopni vyjít vám plně vstříc i v případě, že by vaše činnost byla vysoce specializovaná či nestandardní.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Potřebujete proškolit? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci a zjistěte, jaký typ školení vám umožní s dodaným řešením samostatně a profesionálně pracovat.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking