Podpora / SLA

Servisní podpora

Hledáte dodavatele pro správu a konfiguraci své síťové infrastruktury? Nabízíme vaší společnosti pomocnou ruku.

Dohlédneme na její správné fungování, postaráme se o pravidelný servis. Česky i anglicky mluvící operátoři vám pomohou i v krizových situacích – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyřeší problémy, které vás mohou obrat o peníze a důvěru vašich klientů i obchodních partnerů.

Postaráme se o nasazení síťových prvků, dohlédneme na jejich konfiguraci. Naučíme vás s nimi pracovat. K dispozici budeme i po implementaci. Třeba pro případ poruchy nebo potřeby dodatečného nastavení. Naše práce prodejem nekončí.

Váš obchodní úspěch závisí na stoprocentní funkčnosti síťové infrastruktury. A my víme jak se o ni starat.

cyberspace-2784907_1920

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Co zařídíme?

Poradíme vám, jakou strategii pro další rozvoj síťové infrastruktury zvolit. Ukážeme vám výhody i negativa jednotlivých řešení.

Servisní údržba

Naši technici na horké lince vám kdykoliv pomohou vyřešit výpadek nebo poruchu sítě. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Váš problém bleskově vyhodnotíme a zajistíme jeho nápravu. Stačí zavolat nebo poslat zprávu.

Proaktivní dohled

Vaši síť budeme přes dohledové pracoviště nepřetržitě monitorovat. Případnou poruchu nejen včas zjistíme, ale ve většině případů jí i předejdeme.

Outsourcing správy sítě

Společnostem bez vlastního IT oddělení zajistíme návrh, vybudování a správu vlastní síťové infrastruktury – včetně pravidelného reportingu.

Výhodné SLA podmínky

Bezproblémové fungování vašeho byznysu je naší prioritou. Máme k dispozici náhradní hardware a poškozené zařízení ve vaší infrastruktuře vyměníme už za několik desítek minut. Nabídneme vaší společnosti cenově efektivní Service Level Agreement podmínky plně podporující potřeby služeb, které nabízíte.

Postaráme se o komunikaci s vendorem

Od výrobců, jejichž zařízení dodáváme, máme zajištěnou nadstandardní podporu. O aktualizacích a bezpečnostních záplatách pro své síťové prvky se dozvíte ve stejný den, kdy vyjdou.

Ideální řešení pro vás i vaše klienty

Zajistíme hladké fungování vašich webových služeb i plynulou elektronickou komunikaci mezi zaměstnanci. Postaráme, aby vás od podnikání nic nerozptylovalo.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Zajímá vás, jak naše externí služby fungují? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak pravidelným servisem nebo outsourcingem ušetříte čas i peníze.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking