Vzdálený přístup

Pulse Secure

Spolehlivé nástroje pro vzdálený přístup Pulse Secure, vyvinuté společnosti Juniper a provozované dnes pod vlastní a unikátní značkou. Připojte se k privátním sítím (VPN) odkudkoli a zvyšte efektivitu práce ve své firmě.

Efektivní a výkonný vzdálený přístup k firemním datům je dnes konkurenční výhodou, bez které se řada společností a jejich zaměstnanců neobejde. Je ale takové připojení vždy bezpečné? Díky sofistikovaným nástrojům společnosti Pulse Secure vám dokážeme zaručit spolehlivé zabezpečení vzdáleného přístupu při zachování maximální kvality připojení. Produkty značky Pulse Secure vycházejí z léty prověřených řešení firmy Juniper Networks, ale směřují do vlastního unikátního konceptu síťových a mobilních služeb.

office-620822_1920

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Jaké jsou výhody vzdáleného přístupu Pulse Secure?

Velmi snadná instalace, konfigurace a nasazení během pouhých 30 minut.

Efektivní a bezpečný přístup z jakéhokoli místa na Zemi

Přístup k webovým aplikacím bez nutnosti instalace. Integrace se službami jako Active Directory a LDAP.

Silná autentifikace

Podporuje dvoufaktorovou autentizaci, Secure ID, SAML 2.0, PKI, IAM a digitální certifikáty.

Všestranné použití

Jediného klienta lze využívat pro mobilní zařízení, notebooky i tablety.

Široká podpora operačních systémů.

Přístup k datům - kdykoliv, kdekoliv

Narůstající mobilita firemních sil, nutnost reagovat na podněty okamžitě, potřeba neustálého přístupu k datům ve velkých i malých firmách, to vše si žádá efektivní vzdálený přístup.

Nástroje Pulse Secure jsou ideálním řešením této technologie pro moderní BYOD (Bring Your Own Device) a cloudová prostředí. Mnoho firem implementuje VPN (virtuální privátní sítě), aby umožnily svým zaměstnancům přístup k serverům i z domova během služebních cest. Pokud využijete předností nástroje Pulse Connect Secure, získáte diferencovaný přístup k mobilitě nové generace.

Jednoduše z jakéhokoliv zařízení

Vaše IT oddělení poté může jednoduše najít rovnováhu mezi zabezpečením sítě a poskytováním snadného a rychlého přístupu k aplikacím všem uživatelům. Řešení Pulse Secure pro vzdálený přístup zahrnují také klienty (Pulse Secure Clients) a nástroje AppConnect SDK.

Pulse Clients jsou dynamické síťové klienty pro mobilní telefony, laptopy a další zařízení. Jistě na nich oceníte snadnost nasazení, umožňující vám připojit se jednoduchým kliknutím („click and connect“) z jakéhokoliv zařízení. AppConnect SDK je sada vývojových nástrojů (neboli devkit) s konektivitou pro iOS a Android, která vám umožní vytvářet ještě transparentnější a bezpečnější mobilní aplikace na míru vaší síti.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Zajímá vás jak vzdálený přístup s Pulse Secure funguje? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci a zjistíte vše co vás zajímá. 

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking