MENU

Firewally

Nová generace firewallů

Několik let stará síťová ochrana proti novým digitálním hrozbám neobstojí. S firewally nové generace zabezpečíte svou firemní síť před krádeží dat i nekalými útoky konkurence.

Jsme jediný Juniper Elite Partner v ČR a SR. Doporučíme vhodné řešení, postaráme se o implementaci a zaškolíme vaše pracovníky.

Firewally nové generace (NGFW) zabezpečí vaši podnikovou síť před vyřazením z provozu a počítače zaměstnanců ochrání před krádeží důvěrných smluv, výrobních postupů či osobních údajů.

SRX5400

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Bezpečnostní funkce firewallů nové generace

Intrusion Prevention System

Skenuje datový provoz, brání krádeží dat a ovládnutí síťových aplikací. Chrání před zneužitím neaktualizovaného softwaru.

SkyATP

Brání firemní síť před proniknutím malwaru a chrání ji před zero day útoky. Vytváří virtuální prostředí pro posouzení vnějších hrozeb (sandboxing).

URL filtering

Blokuje přístup na sociální sítě, potenciálně škodlivé weby a další stránky. Napomáhá vyšší produktivitě zaměstnanců.

Remote Access VPN

Zabezpečuje vzdálený přístup k podnikovým serverům. Umožňuje zaměstnancům práci z domova.

Antivirus/antispam

Analyzuje soubory při vstupu do firemní sítě. Filtruje e-maily a brání otevření souborů s identifikovaným a potenciálně nebezpečným obsahem.

Router a switch

Nahrazují část síťových prvků a šetří tím vaše finance nutné pro jejich pořízení. Snižují provozní náklady.

Junos OS - jednotná konfigurace funkcí

Operační systém Junos umožňuje jednotnou konfiguraci funkcí celého produktového portfolia společnosti Juniper. Jakmile se s Junos OS naučíte pracovat, umíte spravovat všechna vaše fyzická i virtuální Juniper zařízení v síti (routery, switche, firewally). Jednoduše, efektivně a z jednoho místa.

Okamžitá reakce na hrozbu

Firewall nové generace útok na vaši síť rozpoznají a okamžitě zastaví – dříve, než stihne napáchat škody. Zařízení identifikuje i zcela neznámé hrozby; před pokročilými kybernetickými hrozbami ochrání servery, koncová zařízení i celý síťový perimetr.

Nižší provozní náklady

Unikátní architektura firewallů Juniper Networks v kombinaci s aplikací Junos Space Security Director sníží vaše finanční výdaje na provoz. Se zařízením zamezíte během několika minut zaměstnancům přístup na sociální sítě. Díky několika kliknutím ušetří vaše firma stovky hodin ročně.

Soulad se zákony i GDPR

Zavedením firewallů nové generace do podnikové sítě vyhovíte části nároků GDPR i tzv. kybernetickému zákonu. Zařízení monitoruje provoz mezi vnější a firemní sítí a každý úkon i narušení perimetru automaticky zaznamenává.

Snadné řízení mnoha firewallů? Žádný problém

Volitelnou součástí řešení je Junos Space Security Director – aplikace pro centrální řízení bezpečnosti síťové infrastruktury. Junos Space nahradí zastaralé bezpečnostní postupy a vašim technikům ušetří hodiny práce. Software urychlí zavedení nových opatření i síťových prvků.

Snadná konfigurace

Intuitivní prostředí aplikace zamezí chybám při zavádění nových opatření. Jednotlivé síťové prvky díky ní snadno a rychle nastavíte – s ohledem na potřeby sítě i jednotlivých uživatelů.

Okamžitý reporting

Kybernetický útok, nebo neškodná anomálie? Junos Space vám dá vědět o každé podezřelé aktivitě. Záznamy využijete při úředních kontrolách i zpětné analýze síťového provozu.

Vyhodnocování trendů a provozu

Nástroj v kombinaci s aplikací Juniper Secure Analytics vyhodnotí aktuální síťový provoz, pozná potenciální hrozby a implementuje preventivní opatření.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Najdeme pro vás ten správný firewall

Implementaci firewallu přizpůsobíme vašim potřebám i síťovému provozu. Dodáme a nainstalujeme hardwarovou či virtualizovanou variantu nebo vaši síť napojíme na cloudové řešení. Postaráme se o nasazení firewallu a vaše síťové správce s ním naučíme pracovat.

Small Enterprise and Branch Office

SRX300

SRX550

Mid-Size Enterprise and Data Center

SRX1500

SRX4100

SRX4200

SRX4600

Large Data Center and Service Providers

SRX5400

SRX5600

SRX5800

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Chcete si firewally nejdříve ve své podnikové síti vyzkoušet? Žádný problém. Zdarma vám zařízení půjčíme, nainstalujeme jej a předvedeme ve vaší podnikové síti. Ozvěte se nám a zjistěte, jak vám firewally pomohou zabezpečit firmu.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
managment

worldwide

Software defined
networking