ADC a WAF

Chraňte svůj web

Zajistěte klientům dostupnost svých webových aplikací za všech okolností. S řešením ADC & WAF své webové služby ochráníte před kybernetickými útoky, snížíte zátěž serverů a náklady na jejich provoz.

Postaráme se o bezproblémový chod vašich webových aplikací i spokojenost zákazníků. Provedeme vás výběrem zařízení, nastavíme je a naučíme vás s nimi pracovat.

Webové aplikace jsou důležitou součástí byznysu mnoha společností. Jejich bezproblémová dostupnost z různých zařízení je stejně zásadní jako kvalita samotného softwaru. V konkurenčním prostředí ale stačí jediná chyba, a dlouho budovaná reputace vezme za své.

cyber-security-2765707_1920

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Jak vám ADC a WAF pomůže?

Bezpečný nákup a pohyb v aplikaci

ADC & WAF zajistí rozložení požadavků během sezónní špičky a zabezpečí nákupy vašich zákazníků. Při podezření na hrozbu potenciální zdroj útoku od serveru odpojí.

Nižší náklady na provoz serveru

Dešifrováním příchozí komunikace snižuje ADC výpočetní zatížení serverů – a tedy i náklady na jejich provoz. O bezpečnost dešifrovaných dat se stará WAF.

Ochrana před DDoS útoky

ADC rozpozná zvýšené množství požadavků, které jsou zpravidla signálem volumetrického DDoS útoku, a postará se o zabezpečení síťové infrastruktury.

Komplexní řešení pro složité situace

Kombinací nástrojů WAF (Webový Aplikační Firewall) a ADC (Application Delivery Controller) získáte spolehlivé zabezpečení aplikační vrstvy a zároveň integrované řešení optimálního provozu aplikací. Technologie Load Balancingu vám zajistí efektivní přesměrování požadavků na aktuálně nevytížené servery. Budete tak mít jistotu, že vaše aplikace zůstanou vždy dostupné. Kontroler ADC toho ale dokáže více. Díky své schopnosti zablokovat nežádoucí požadavky vstoupením mezi server a útočníky se výborně hodí i jako ochrana proti DDoS útokům.

Angažováním dvojice zařízení zajistíte bezproblémový chod svých aplikací i jejich zabezpečí; ochráníte své dobré jméno i důvěru a investice vašich klientů.

Webový aplikační firewall

Webové aplikace přinášejí kromě svých výhod a otevřenosti i řadu bezpečnostních rizik, která byste neměli podcenit. Díky své přístupnosti představují aplikace snadný terč pro útočníky, kterým navíc poskytují ideální přístupový bod k vašim cenným datovým zdrojům. Webový aplikační firewall (WAF) je výborným řešením, které dokáže detekovat nestandardní operace a uchránit tak aplikační vrstvu před případnými útoky.

Podporujeme růst produktivity, ziskovosti a redukci nákladů našich klientů. Proto s nimi sdílíme zkušenosti a dovednosti, které jsme získali během let práce na ICT projektech. Rozumíme dobře tomu, že ochrana vašich kritických aplikací je pro nerušený provoz vaší sítě naprosto nezbytná. Nejefektivnějším zabezpečením je vždy prevence a právě v této oblasti hraje webový aplikační firewall naprosto klíčovou roli.

Ochrana před útoky na aplikační vrstvě

Zařízení WAF se řídí dokumenty organizace OWASP (Open Web Application Security Project), která pravidelně zveřejňuje bezpečnostní doporučení proti nejzávažnějším kybernetickým hrozbám pro webové aplikace.

Webový aplikační firewall vaše aplikace ochrání mj. před: SQL injection, problémy v autentizaci, slabou ochranou citlivých dat, XML external entity útokem, nedostatečným dohledem nad pohybem uživatelů v aplikaci, špatným nastavením bezpečnostních řešení a protokolů, cross-site scriptingem, nezabezpečenou deserializací, zneužitím zranitelných komponentů, slabým bezpečnostním monitoringem.

Najdeme pro vás odpovídající řešení

Implementaci ADC & WAF přizpůsobíme vašim možnostem a požadavkům. Fyzická či virtualizovaná zařízení nasadíme do vaší sítě, nastavíme je a naučíme vás s nimi pracovat. Dle potřeby doporučíme implementaci dalšího softwaru nebo síťových řešení.

 

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Chcete si nabízená zařízení nejdříve vyzkoušet? Žádný problém. ADC & WAF předvedeme ve vaší síti v ostrém provozu. Ozvěte se nám a zjistěte, jak vám ochrana webových aplikací a rozložení datové zátěže může ušetřit čas i peníze.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking