Switche

Switche pro každou infrastrukturu

Řízení provozu, plánování logistických operací, sdílení dat a mnoho dalších oborů lidské činnosti stojí na rychlé komunikaci. Tok informací v síti řídí switche (přepínače), které vzájemně propojují firemní počítače a datacentra, výrobní a manipulační přístroje.

S růstem podniku se ale objem dat a počet propojených zařízení zvyšuje na úroveň, kterou stávající switche nedokáží efektivně zpracovat. Komunikace mezi klienty, zaměstnanci a výrobou zpomaluje, zavádění řídících a bezpečnostních opatření je komplikované.

Přepínače Juniper Networks zvládnou datový provoz jakéhokoliv rozsahu. Sjednocení části síťových prvků vám dovolí snížit jejich počet. Tím mj. snížíte provozní náklady a zajistíte rychlejší komunikaci mezi koncovými zařízeními, pobočkami a servery.

ex4600-frontwtop-high

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Kde konsolidace pomocí switchů pomůže?

S moderními přepínači sjednotíte řízení síťových vrstev a zlepšíte potenciál své síťové infrastruktury:

Podniky a organizace

V rámci velké pobočky nebo továrního komplexu pomocí switchů zrychlíte komunikaci uvnitř organizace i s vnějším světem.

ISP společnosti

Virtualizací switchů urychlíte tok dat v rámci datacentra a pro své zákazníky zajistíte garantovanou Quality of Service – např. přístup na rychlý internet.

Přínosy moderních switchů

Okamžité propojení

Díky propustnosti až 100 GbE přepínače ihned spojí tisíce zařízení a v datacentru zajistí rychlé přeposílání informací.

Snížení provozních nákladů

S integrovaným nástrojem pro monitorování sítě a identifikaci poruch switche redukují náklady na provoz.

Snadné škálování

Při rozšíření sítě a nárůstu datového provozu rychle a snadno navýšíte kapacitu switchů.

Ochrana před kybernetickými hrozbami

Prostřednictvím nástroje Security Risk Management se přepínače podílí na zabezpečení sítě.

Junos OS - jednotná konfigurace funkcí

Operační systém Junos umožňuje jednotnou konfiguraci funkcí celého produktového portfolia společnosti Juniper. Jakmile se s Junos OS naučíte pracovat, umíte spravovat všechna vaše fyzická i virtuální Juniper zařízení v síti (routery, switche, firewally). Jednoduše, efektivně a z jednoho místa.

Rychlejší než kdy předtím

Při implementaci většího počtu přepínačů snadno propojíte až 128 switchů v jediné virtuální zařízení. Jednotlivé přístroje mohou přitom být i 100 kilometrů od sebe. Díky tomu:

  • „zkrátíte“ vzdálenost mezi počítači a zrychlíte proudění dat,
  • snížíte provozní náklady na řízení sítě,
  • zjednodušíte řízení síťové infrastruktury i její topologii,
  • okamžitě zavedete nové protokoly a bezpečnostních opatření.

Definujte vlastní okruhy

S přepínači Juniper Networks snadno vymezíte úroveň přístupu pro odlišné skupiny uživatelů. Odlišná oprávnění pro pohyb v síti zavedete např. pro kmenové zaměstnance nebo externí pracovníky.

 

Snadné řízení síťové infrastruktury

Volitelnou součástí řešení je Junos Space Network Director – aplikace pro centrální řízení síťové infrastruktury.

Network Director umožní vašim operátorům monitorovat tok dat v síti, stav fyzických i virtualizovaných zařízení a rozpoznat anomální síťové chování.

Automatický dohled

Pokročilá automatizace nástroje Network Director ušetří vašim administrátorům při virtualizaci síťové architektury desítky hodin. Nástroj ihned po zapojení rozpozná nové síťové prvky a umožní je rychle začít využívat.

Špičková analýza

Network Director analyzuje chování uživatelů, virtuálních zařízení i celé sítě. Upozorní vás na nevyužité či přetížené prvky a rozpozná zařízení, která blokují provoz.

Junos OS

Se stabilním operačním systémem Junos OS získáte přístup ke snadnému řízení switchů, firewallů a routerů od Juniper Networks.

Vysoce dostupné switche řady EX

Vysoce kvalitní přepínače třídy "carrier",  vám umožní budovat svou síť efektivně, spolehlivě a bezpečně. Jednotlivé typy switchů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem velikostem síťových infrastruktur a jejich nárokům. Přepínače řady EX fungují na bázi síťového operačního systému Junos od firmy Juniper Networks, který představuje významné zjednodušení provozních operací. Velké i menší společnosti mohou díky tomu jednoduše implementovat vysoce výkonnou síťovou infrastrukturu, vyznačující se spolehlivou bezpečností i špičkovým výkonem.

Datacenter switche série QFX

Jsou vysoce výkonné platformy, určené pro náročné operace v prostředí síťové infrastruktury vašich datacenter. Řadu QFX dodáváme zákazníkům veřejných i privátních cloudů a pomáháme jim tím při nasazování sítí všech velikostí.

Jako specialisté na ICT technologie a zabezpečení si uvědomujeme důležitost výběru správného switche pro budoucí rozvoj síťové infrastruktury. Špičkové switche QFX nabízí nepřekonatelné možnosti skálování, výkonu a automatizace síťového provozu. Mohou být nasazeny jako 10GbE, 40GbE nebo 100GbE páteřní, jádrové nebo agregační přístroje v rámci technologie Virtual Chassis, Virtual Chassis Fabric či Multi-Chassis LAG.

Najdeme řešení přímo pro vás

Volbu switche přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Po konzultaci navrhneme nejvhodnější řešení pro vaši síť a vyladíme jej v naší ICT laboratoři. Postaráme se o instalaci switchů i zaškolení operátorů – a pokud bude třeba, doporučíme vám implementaci dalšího softwaru nebo síťových řešení.

Představení switche EX4500

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Chcete si nabízená zařízení nejdříve vyzkoušet? Žádný problém. Switche zapojíme do vaší sítě, nastavíme a předvedeme v ostrém provozu. Ozvěte se nám a zjistěte, jak vám moderní řízení datového toku pomůže ušetřit čas i peníze

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking