MENU

Síťové příslušenství

Ochráníme vaše investice

Různé podnikání si žádá odlišné návrhy síťové infrastruktury.

Konzultacemi a pravidelnou kontrolou vám ušetříme nervy, čas i peníze. Při auditu prověříme síťová propojení a určíme, zda kabeláž a používané transceivery umožňují využít plný potenciál vašich serverů a služeb.

Náležitou péči je třeba věnovat i kabeláži. Stárnoucím kabelům se časem zhoršují přenosové vlastnosti, přestávají fungovat. Absence kontroly vede k plíživému zhoršení kvality služeb a jejich časté nedostupnosti.

Hloubkovou inspekci provádíme i při zavádění nových řešení a rozšiřování vašich zákaznických služeb. Díky našim službám se budete moci věnovat svému byznysu.

it-838379_1920

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

S čím vám pomůžeme?

Audit architektury sítě

Zhodnotíme stávající a nový koncept sítě, přenosovou rychlost a typ propojení. Prověříme kompatibilitu infrastruktury s novými prvky a jejich provozními nároky.

Realizace síťových propojení

Od výrobců zajistíme vhodnou kabeláž, moduly a konektory. Navržený koncept síťového propojení zrealizujeme a prověříme.

Konfigurace transcieverů

Pomocí přístroje FlexBox zajistíme kompatibilitu univerzálního transceiveru se síťovými prvky od více než 150 výrobců.

Konzultace síťové infrastruktury

Doporučíme vhodný postup při instalaci a uložení kabeláže. Poradíme s výběrem vhodných síťových prvků a zajistíme jejich dodání.

Najdeme pro vás ideální řešení

Prověření síťových propojení přizpůsobíme vašim možnostem i síťovému provozu.

Kabeláž

Metalické i optické kabely, single mode a multimode varianty

Konektory typu LC, RJ-45 a další

1 - 100 Gb/s

Moduly

Transceivery typu SFP, SFP+, QSFP28, QSFP+, CFP, QFP a další

Konektory typu LC, RJ-45 a další

1 - 100 Gb/s

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Provedeme vás výběrem správné kabeláže a transceiverů. Podle potřeby doporučíme specializovaný software pro monitorování sítě nebo řešení pro její centrální správu. Ozvěte se nám.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
managment

worldwide

Software defined
networking