SDN

Software Defined Networking

Specializujeme se také na dodávky infrastruktury pro Software Defined Networking (SDN), tedy virtualizaci fyzických sítí. Softwarově definované sítě umožňují překonat limity fyzického hardware a nabízí překvapivé možnosti díky své dynamice.

K největším výhodám patří podpora cloudové architektury díky flexibilnímu licencování. S pomocí SDN tak budete moci rychle přizpůsobit síťovou infrastrukturu datacentra okamžitým potřebám, a to jak výkonem, tak kapacitou.

Kromě distribuce a implementace SDN jsme také odborníci na vysokou škálovatelnost propojení datových center, a to v rychlostech přesahujících 100 Gbps.

Jedná se o technologii společnosti Infinera (Transmode), kterou je možné využít pro efektivní užití optického vlákna propojujících datová centra

Samozřejmou součástí našeho řešení infrastruktury datových center je také nepřetržitá podpora, profesionální školení, monitoring či vzdálená správa.

Ať už tedy budujete datové centrum pro jakýkoli účel, rádi vám pomůžeme dosáhnout vysokého výkonu, škálovatelnosti, dynamičnosti a překvapivě snadné správy vaší síťové infrastruktury.

SDN

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Junos Contrail

Jednoduché, otevřené a agilní řešení pro virtualizaci síťových funkcí a cloudu. Díky Junos Contrail budete schopni spravovat a řídit vaše cloudové sítě efektivně, snadno a s možností dalšího růstu.

Pokud hledáte správný nástroj pro správu svých cloudových sítí, Junos Contrail od společnosti Juniper Networks bude v každém případě správnou volbou. Jedná se o výkonné řešení, které zvládne vše od síťové virtualizace a automatizace až po služby platformy cloud managementu na klíč. Junos Contrail vám přinese nevídanou svobodu voleb v rámci cloudu a NFV (Network Function Virtualization).

Díky virtualizovaným sítím budete schopni plně využít služby cloudu, což významně zlepší vaši firemní agilitu a sníží rizika. Jistě také oceníte snadnou integrovatelnost se stávajícími přepínači a směrovači, díky které Junos Contrail dokáže vytvořit jednotnou virtuální síť a výrazně tak i zvýšit bezpečnost provozu.

Otevřená technologie správy cloudových sítí

Chcete přejít z klasických datacenter na cloudové řešení a hledáte nejlepší způsob? Díky cloudu můžete inovovat svůj způsob využívání IT technologií a dosáhnout lepších výsledků. Junos Contrail umožňuje automatizovanou konfiguraci a minimalizuje potřebu manuálních vstupů. Tak dosáhnete lepší operační efektivity a snížíte operační náklady.

Nemusíte už dále čekat na SDN, s Junos Contrail můžete cloud spojit hned a navíc využít také nové aplikace a služby, které vaše podnikání určitě obohatí. Řešení Junos Contrail vám především přinese jednoduchost, otevřenost a agilitu.

Budete tak moci spolupracovat s více dodavateli služeb a řešení, pokud budete chtít. Není potřeba dodávat, že takto otevřená platforma vám vždy bude otevírat nové možnosti. Využít můžete také stávající síťové protokoly a snadno spojit virtuální a fyzické sítě.

Není důležité, zda provozujete privátní, veřejná nebo hybridní datová centra, s Junos Contrail vždy rychle vytvoříte spolehlivé virtuální sítě dle aktuální potřeby. Řešení také využívá technologii vyrovnávání zátěže mezi aplikačními vrstvami nebo síťovými službami (Load balancing), zabudovanou přímo do do forwarding plane hypervisoru. Díky podrobným a přesným analýzám navíc získáte granulární telemetrické informace o infrastruktuře v reálném čase.

Contrail Networking je otevřené SDN řešení pro cloud a NFV, které zlepšuje agilitu podnikání, zabezpečení, dostupnost, výkon a automatizaci.

Contrail Cloud Platform combinuje Contrail Networking s distribucí OpenStack od společnosti Juniper, čímž vzniká platforma pro tvorbu a škálování spolehlivých cloudů na míru.

Najdeme řešení přímo pro vás

Virtualizaci přizpůsobíme vaší fyzické síti. Navrhneme, ověříme a dodáme řešení, postaráme se o konfiguraci i zaškolení obsluhujícího personálu.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Zajímá vás, jak virtualizace funguje? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci a zjistěte, jaké přínosy pro vás může mít.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking