Network Management

Firemní síť pod kontrolou

Network Management vám ušetří náklady na zaměstnance i provoz sítě, urychlí zavedení a konfiguraci nových síťových opatření.

Vaše služby budou dostupnější, web rychlejší – a zákazníci spokojenější. Dohlédneme na síťovou infrastrukturu vaší organizace a postaráme se o řešení závad a problémů.

Řídit složitou firemní síť bez centrálního dohledu se podobá boji s větrnými mlýny. Zastaralá správa vede k nedostupnému webu a službám; zpracování nových požadavků trvá namísto minut dlouhé týdny, na kybernetické hrozby nelze obratem reagovat.

Správa sítě se postupem času stává natolik nákladnou, že ji firmy omezí na základní provozní úkony a s častými výpadky se smíří. Mezitím přicházejí o dobré jméno, zákazníky a obrat. Řešením je centrální dohled nad sítí a sjednocení jejích prvků.

Postaráme se o nepřetržité monitorování síťové infrastruktury i její průběžnou konfiguraci. Vaše digitální služby budou dostupné, poruchovost sítě se rapidně sníží.

firemní síť pod kontrolou

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Vaše firemní síť bude v dobrých rukou

Vzdálené monitorování

Stav firemní infrastruktury sledujeme v síťovém operačním centru (Network Operational Center) - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V případě potřeby provádíme ihned na dálku změny konfigurace.

Rychlá reakce na změnu

U poruch většího rozsahu provedeme opravu přímo ve vaší firmě. Rozsah servisních služeb stanovíme po úvodní konzultaci.

Úspora za vlastní tým

Proč kvůli několika hodinám měsíčně zaměstnávat vlastní síťové techniky? Outsourcujte dohled nad firemní infrastrukturou.

Ušetříte významné finanční prostředky a zbavíte se starostí s řešením síťových problémů.

Slabá místa rychle opravíme

Po zavedení hardwarové či virtualizované platformy do vaší sítě zhodnotíme stav firemní infrastruktury: průběh a strukturu datových toků, aktuální vytíženost a konfiguraci routerů, switchů a dalších prvků.

Najdeme pro vás ideální řešení

Zavedení Network Managementu přizpůsobíme vašim možnostem i síťovému provozu. Dodáme hardwarové či virtualizované řešení i s doprovodnými aplikacemi nebo vám centrální řízení sítě zajistíme formou služby.

Pomůžeme vám vybrat rozsah služeb Network Managementu a postaráme se o implementaci monitorovací sondy. Podle potřeby doporučíme vhodné aplikace, popř. další síťová řešení.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Ozvěte se nám a zjistěte, kolik času a nákladů vám Network Management ušetří.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking