DWDM

Vyjděte vstříc rostoucím požadavkům na množství přenesených dat. Zajistěte svým zákazníkům spojení násobky 100 Gb/s – nebo stejnou rychlostí propojte servery ve svém datacentru.

S vlnovým multiplexem (DWDM) přenesete jediným optickým vláknem tisíckrát více dat než v minulosti. Bez jakýchkoliv stavebních úprav. Zařízení nainstalujeme do podnikové sítě a naučíme vás jej používat.

Se synchronizací a přeposíláním objemných databází, záznamů z výroby anebo bezpečnostních kamer se setkává stále více firem. Rostoucí objem přenášených dat klade na telekomunikační společnosti a datacentra nároky na zajištění garantované rychlosti přenosu a Quality of Service.

Během několik let nároky zákazníků zesílí ještě víc: už v roce 2020 se očekává spuštění bezdrátové technologie 5G, která dovolí až dvacetkrát rychlejší přenos dat. Zvládnout přenos takového množství znamená navýšit kapacitu optických kabelů.

Jenže stavební práce v zástavbě i stovky kilometrů optických vodičů jsou nákladné. S vyřízením povolení a další legislativou vám navýšení kapacity přenosu může trvat léta. Mezitím ztratíte svou konkurenční výhodu a budete čelit hrozbě finančních ztrát.

Optika

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Široké uplatnění

Multiplexovací zařízení šetří čas a finance poskytovatelům internetu a transportních služeb:

ISP společnosti

Díky multiplexovacímu zařízení obsloužíte bez dodatečných investic násobně víc klientů.

Telekomunikace

Technologie DWDM vás připraví k přechodu na mobilní síť 5G a zajistí udržení kvality služeb.

Stejná kabeláž, 160krát vyšší kapacita

S multiplexovacím zařízením (Dense Wavelength Division Multiplexing – DWDM) vám starosti s pokládáním nové kabeláže odpadnou. DWDM převede data z desítek zdrojů na jediné optické vlákno, ve formě světelných signálů odlišných vlnových délek je odešle tisíce kilometrů daleko – a v cíli je opět rozpojí.

Multiplexovací zařízení využívá pro každý z desítek signálů maximální přenosovou rychlost vaší optické kabeláže. V jeden okamžik tak rychlostí 100 Gb/s přenesete až 160 signálů – v celkové rychlosti 16 Tb/s; 160krát více než dřív.

Podpora služeb

Multiplexovací zařízení využívají Packet-Optical Technology – technologii částečně nahrazující funkci switchů. Díky tomu svým zákazníkům zajistíte rychlejší přenos dat mezi cloudovým úložištěm a jejich firemní sítí.

Škálování na počkání

Objem dat, přenášený prostřednictvím DWDM, je snadno škálovatelný. Celkovou rychlost přenosu upravíte vzhledem k poptávce nebo vytíženosti jednotlivých zákazníků. Zaplatí jen za kapacitu, kterou opravdu využijí.

Najdeme řešení přímo pro vás

Zavedení DWDM přizpůsobíme vašim možnostem a požadavkům na rychlost a vzdálenost přenosu. Multiplexovací zařízení dodáme, postaráme se o konfiguraci i zaškolení obsluhujícího personálu. A pokud bude třeba, doporučíme vám implementaci dalšího softwaru nebo síťových řešení.

Spolupráce s námi se vám vyplatí, protože...

Poskytujeme 24 / 7 technickou podporu.
V češtině i angličtině

Pomáháme desítkám českých i mezinárodních firem

Naši technici se v oboru pohybují mnoho let a mají bohatou praxi

Chcete si nabízená zařízení nejdříve vyzkoušet? Žádný problém. DWDM zapojíme do vaší sítě, nastavíme a předvedeme v ostrém provozu. Ozvěte se nám a zjistěte, jaké ohromné možnosti DWDM přináší.

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI?

Reference

Kam dál?

team

Síťové příslušenství

Union-6

Network
management

worldwide

Software defined
networking