Správa sítě pomocí prediktivní umělé inteligence. Potíže odhaluje Marvis.

Lockup_JN_MistAl_CLR_CMYK

Mist AI využívá kombinaci umělé inteligence, strojového učení a data science k optimalizaci uživatelské spokojenosti a zjednodušení provozu v oblastech bezdrátového i drátového přístupu a SD-WAN.

Základním prvkem je MARVIS, první virtuální síťový asistent s umělou inteligencí, který poskytuje rozsáhlé informace a pokyny pracovníkům IT prostřednictvím konverzačního rozhraní v jejich jazyce.

Klíčové vlastnosti:

 • Využívá přirozený jazyk, což usnadňuje vyjádření a pochopení požadavku.
 • Marvis automaticky přijímá opatření nebo poskytuje doporučení k proaktivní nápravě problému dříve, než se o něm uživatelé dozvědí.
 • Aplikace Marvis umožňuje pohled na síť na úrovni klienta a zachycuje události přímo ze zařízení koncových uživatelů.
 • Podpora Mist řízená umělou inteligencí může snížit počet tiketů generovaných uživateli až o 90 procent
 • Přehled v reálném čase a zjednodušené řešení problémů na úrovni klienta, zařízení a lokality pomáhají zvyšovat kvalitu služeb
proc-juniper

Vynikající uživatelské zkušenosti

Ve společnosti/organizaci řízené umělou inteligencí se zvyšuje spokojenost uživatelů a zároveň se zjednodušují sítě pomocí AIOps. UI nabízí bezkonkurenční přehled o síti a zařízeních k ní připojených, které umožňuje rychle identifikovat a řešit jejich případné problémy. Přizpůsobitelný rámec SLE měří metriky před připojením a po něm, což pomáhá vylepšovat optimalizaci a zkušenosti uživatelů, klientů a zařízení.

Zefektivnění operací a samořídící akce

Provozní jednoduchost sahá od dne 0/1 až po den 2+ pro zefektivnění správy a monitorování. Využívání šablon pro konfigurování zvyšuje konzistenci nastavení a efektivitu při nasazování/implementaci. Marvis, virtuální Nestowrk asistent, proaktivně mění získané poznatky na automatizované, samočinné akce k rychlému odstranění problémů.

 

Wi-Fi řízené umělou inteligencí, Switching a Cloud

Získejte nejlepší sjednocené drátové a bezdrátové připojení přístupové vrstvy tím, že změníte způsob, jakým jsou sítě tradičně nasazovány, zajišťovány a provozovány pomocí automatizace a služeb poháněných umělou inteligencí. Služby Juniper Mist Cloud, poháněné Mist AI, činí sítě předvídatelnějšími a spolehlivějšími, a měřitelné spolu s vyhledáváním cest, viditelností zařízení a funkcemi pro sledování kontaktů.

 

Zjednodušený a bezpečný kampus, Fabrics

Snižte složitost sítě a řešte škálovatelnost fabric architekturou tím, že budete spravovat více zařízení jako jedno. Kampus sítě vybudované na Juniper fabric architektuře jsou postaveny na otevřené, standardizované EVPN-VXLAN technologii, aby se zabránilo nákladnému ripování a drahým upgradům.

Robustní drátové i bezdrátové portfolio

Hardwarové portfolio přístupových bodů společnosti Juniper a přepínačů EX vám umožňuje vyrovnat poměr mezi cenou a technickými požadavky (multigigabit, PoE, Wi-Fi 6, MACsec atd.) Je vhodné pro společnosti všech velikostí. Cloudové microservices a programovatelná API rozhraní podpoří plnou automatizaci a integraci s produkty a službami třetích stran, čímž dosáhněte škálovatelnosti, potřebné flexibility a spolehlivosti. Změna funkcí je jednoduchá a chyby se opravují v téměř v reálném čase bez narušení sítě.

 

man-4749237_1920

Jmenuji se MARVIS - Váš virtuální síťový asistent

 

Marvis je digitální síťový expert, který podporuje váš vlastní tým síťových expertů - správců sítí a inženýrů spolehlivosti nebo kohokoli, kdo pracuje v centrech síťových operací (NOC). Marvis je první síťový asistent v oboru, který přináší konverzační umělou inteligenci do sítí a mění způsob, jakým IT týmy komunikují a zapojují se do práce s podnikovými sítěmi.

 

S Mist AI šetří IT operátoři čas a peníze díky rychlejšímu řešení problémů a menšímu počtu návštěvu uživatelů. Uživatelé tak získávají větší stabilitu v síťové infrastruktuře, která je předvídatelnější, spolehlivější a měřitelnější.

image_2022_02_18T14_56_26_455Z
marvis

 

V éře AIOps přináší Marvis zefektivnění provozu, snazší řešení problémů a pozoruhodné uživatelské zkušenosti. Od roku 2016 používá engine Mist AI™ různé nástroje datové vědy, aby se nadále učil a zlepšoval a rozšiřoval svou znalostní základnu a stává se základní součástí samořídící sítě - The Self-Driving Network™.

Marvis rozšiřuje své možnosti zpracováním přirozeného jazyka (NLP) o přirozený jazyk (NLU) a nabízí konverzační rozhraní, které rozumí záměrům uživatelů a poskytuje lepší hodnotu a kvalitu vrácených výsledků. Výkon konverzačního rozhraní Marvis spočívá v tom, že dokáže kontextualizovat požadavky a urychlit pracovní postupy při řešení problémů, odpovídat na dotazy týkající se konkrétních produktů nebo funkcí, poskytnout informace o síti a pomoci najít jakýkoli typ síťového zařízení.

Marvis poskytuje doporučení k:

 • Získání odpovědi o síti v reálném čase na několik kliknutí.
 • Odvození záměru uživatele z obecných výroků a dotazů pomocí pokročilé NLP s NLU a NLG
 • Zlepšování konkrétní uživatelské zkušenosti učením se ze zpětné vazby uživatelů.
 • Kladení obecných dotazů nad rámec řešení problémů, jako například "Jak nastavit RRM?" a "Má přístupový bod kapacitu?"

 

Sledování kontaktů pomocí umělé inteligence

Plány kontinuity podnikání nejsou zodpovědné pouze za zachování dostupnosti IT systémů během krizové situace - musí také zajistit, aby pracovníci zůstali v bezpečí a efektivní i v případě pandemie. Na podporu tohoto úsilí má společnost Juniper několik nástrojů, které pomáhají s dohledáváním smluv využitím stávajících technologií bezdrátového přístupu a lokalizace uvnitř budov ve spojení s umělou inteligencí Mist. Konkrétně Juniper pomáhá zmírnit zdravotní rizika tím, že identifikuje:

 • s kým infikovaní nebo symptomatičtí jedinci přišli v poslední době do styku
 • jaké kancelářské prostory navštívily a jak dlouho
 • zda existují horké zóny náchylné k šíření viru
 • případné proaktivní kroky, které by mohly zabránit zbytečnému kontaktu.

Nechte nám e-mail a obratem Vám pošleme srovnání s konkurencí:

Proč se jiná drátová a bezdrátová podniková řešení nemohou srovnávat se společností Juniper?
Sítě jsou každým dnem složitější a složitější.

IT se musí přizpůsobit měnící se době, aby splnilo zvýšené požadavky a očekávání uživatelů.
Odvětví rychle přechází na cloudové architektury a architektury založené na mikroslužbách, které zajišťují agilitu, odolnost a pružnost. Tyto škálovatelné architektury také podporují požadavky umělé inteligence v reálném čase a otevírají dveře pro AIOps a automatizaci. Nyní můžete konfigurovat stovky webů během několika minut, zobrazovat nové funkce během týdnů (místo měsíců), proaktivně řešit problémy a soustředit se na strategické úkoly.

Při budování sítě pro příští desetiletí vám náš průvodce srovnáním drátových a bezdrátových sítí LAN pomůže s informovaným výběrem. Zjistěte, jak si společnost Juniper, řízená technologií Mist AI, stojí v porovnání s řešeními od společností Cisco, Meraki a HP Aruba.

Získejte kompletní porovnání s konkurenčními produkty:

(po vyplnění formuláře Vám přijde obratem e-mailem - zkontrolujte i Nevyžádanou poštu)


Zásady ochrany osobních údajů
Vyplněním a odesláním registračního formuláře dáváte souhlas společnosti Comsource s.r.o. (Zpracovatel údajů)  se zpracováním svých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“).

Síť pro budoucnost. Řízená AI, s cloudovou podporou.

Ve světě drátových switchů jde označení "firemní použití" zřídkakdy ruku v ruce se "snadným používáním". Až dosud. Přístupové switche Juniper, které mají základnu v cloudu a jsou řízeny umělou inteligencí Mist, poskytují výkon a škálování, které od společnosti Juniper očekáváte, s bezdotykovým provisioningem, kampusovou strukturou, proaktivním řešením problémů a samočinnou automatizací pro trvalé zjednodušení provozu.

V kombinaci s bezdrátovým přístupem a řešeními SD-WAN společnosti Juniper, a rovněž řízenými technologií Mist AI, získáte komplexní automatizaci, přehledy a akce pro nejlepší zkušenosti koncových uživatelů od klienta až po cloud.