7. 6. 2021
Tomáš Sekera
Uncategorized @cs

Juniper Apstra automatizuje heterogenní prostředí datových center

Chcete se vyhnout vendorlocku? Chcete provozovat flexibilní síťové prostředí s jednotným managementem? Zvolte Apstru. Jejich řešení přináší unikátní benefity jednotné správy a automatizace síťových zařízení osvědčených dodavatelů jako jsou Juniper, CISCO, Arista, Dell Technologies a dalších.

Budoucnost sítí

Budoucnost sítí je v jejich automatizaci, která zahrnuje umělou inteligenci, orchestraci sítě a strojové učení. Automatizace sítí obvykle zahrnuje:

  • proaktivní zásahy potřebné pro udržení provozu,
  • patche a upgrady, které infrastrukturu udržují aktuální a chrání před hrozbami a riziky,
  • sledování a audit všeho co se děje.

Při současné složitosti sítí a množství zařízení to není jednoduchý úkol. Ovšem Apstra ho zvládá na jedničku. Automaticky nasazuje služby, bezpečně implementuje změny a maximálně využívá výhod umělé inteligence a telemetrie.

Apstra pracuje s intent-based networkingem a umožňuje architektům popsat, jak by se datové centrum mělo chovat. Navržené chování systém implementuje a průběžně se ujišťuje, že provoz sítě odpovídá požadovanému záměru.

Apstra 4.0 – více otevřenosti s integrací více dodavatelů

Juniper se zavazuje u řešení Apstra i nadále, kromě produktů Juniper, podporovat další dodavatele, kterými jsou a zůstávají Arista Networks, Cisco Systems, Dell Technologies, Nvidia (Nvidia Cumulus).

Apstra 4.0 dále rozšiřuje tuto podporu více dodavatelů a nové funkce Apstra zahrnují šablony pro správu připojení k systémům a integraci VMware NSX-T 3.0 a Enterprise SONiC.

Juniper Apstra tedy zůstává otevřená a interoperabilní.

Budování a migrace datových center

Pro snadnější budování a modernizaci automatizovaných datových center je tu Apstra Automated Data Center Deployment Services poskytující postupy pro komplexní nasazení a migraci datových center. Nabízí přístup k odborníkům, k jejich know-how, k metodikám a nástrojům pro implementaci dříve osvědčených postupů.

Níže najdete odkazy s dalšími informacemi. Ale daleko více se dozvíte, když nám napíšete, nebo zavoláte. Rádi Vás uslyšíme.

https://blogs.juniper.net/en-us/enterprise-cloud-and-transformation/juniper-apstra-4-0-the-next-level-of-open-intent-based-networking-for-everyday-data-center-automation

https://newsroom.juniper.net/news/news-details/2020/Juniper-Networks-Announces-Intent-to-Acquire-Apstra-to-Transform-Data-Center-Operations-with-Leading-Intent-Based-Networking-and-Automated-Closed-Loop-Assurance/default.aspx

Sdílejte tento článek na sociálních sítích

Kam dál