29. 6. 2020
Tomáš Sekera
Uncategorized @cs

ComSource slaví 10 let

1. července 2020 oslaví ComSource 10 let od svého vzniku. Naše první kulatiny. Kdo by to byl tehdy v roce 2010 řekl, že nás čeká takhle skvělá budoucnost?

Ano, věřili jsme si. Ano, dali jsme si za cíl být vedoucí společností v oblasti komunikačních a bezpečnostních řešení a poskytovat profesionální služby s vysokou přidanou hodnotou. A ano, je úžasné konstatovat, že se nám to povedlo.

Jak se tak díváme na své zaměstnance a spolupracovníky, vidíme zkušený, profesionální a zapálený tým. Lidi, kteří nejen v dobách prosperity, ale i při nedávném nouzovém stavu drželi při sobě, drželi firmu a také naše zákazníky. Právě díky nim a řešením a službám, které dodávají, jsme leaderem v oboru. Děkujeme všem, i těm, kteří již naše řady opustili a šli za jinými výzvami.

Naše přesvědčení o splněném cíli potvrzují také naši zákazníci. Sdílejí s námi vizi propojeného a bezpečného světa moderních sítí a komunikace. Oslovují nás jako partnery pro své projekty, které jim umožňují bez obav a efektivně podnikat v jejich oboru. Jejich důvěry si vážíme, děkujeme za ni a těšíme se na další spolupráci.

Jsme hrdí na to, že jsme vzali jako výzvu technologické změny uplynulých let, jako například rozmach velkých datacenter, nástup cloudu a postupující digitalizaci všech oblastí života. Jak ukázaly jarní týdny strávené v karanténě, nabývá cesta digitalizace a online komunikace pro lidstvo na ještě větším významu než kdy dřív. To bude klást vyšší nároky na kapacitu a zabezpečení sítí a infrastruktury. A my budeme u toho. Silnější, než kdy dřív.

Za tým ComSource,

Jaroslav Cihelka a Michal Štusák

Sdílejte tento článek na sociálních sítích

Kam dál